Kérdésed van? Segítünk! +3618774865 +36203253969

Állás - Raktáros

Munkatársat keresünk

Raktáros, komissiózó (áruösszerakó) pozícióba.

A Sport8 Hungary Kft fitneszgépek, táplálékkiegészítők kis-és nagykereskedelmével foglalkozik, több mint 20 éve. A XXII. kerületű raktárunkba raktáros, komissiózó munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

Táplálékkiegészítő, fitnesztermékeket forgalmazó budapesti raktárunkban keressük pörgős komissiózó kollegáinkat – egy műszakos, nappali munkarendbe, versenyképes bérrel, hosszú távra. Feladataid:

· Megrendelések összekészítése lista alapján

· A beérkező áru raktári helyére való kihelyezése

· Polcok, termékek folyamatos töltése készletről

· Göngyölegek fizikai kezelése

· Raktári rend fenntartásában való aktív részvétel

· Leltárakban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

· Befejezett középiskolai végzettség

· Precíz, pörgős munkavégzés

· Jó állóképesség, erős fizikum J

· Lelkes hozzáállás, dolgozni akarás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

· Raktározási, áruösszeállítási területen szerzett munkatapasztalat

· Targoncavezetői engedély előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

· Egy műszak, nappali munkarend

· Munkavégzés: 7-15.30 óra között

· Betanítás, próbanap a munka kipróbálásához

· Bér folyamatos emelése, előrelépési lehetőség – megfelelő teljesítmény és minőségi munkavégzés esetén

· Stabil hosszútávú munkahely

· Dolgozói kedvezmény

Állás, munka területe(i):

· Fizikai, Segéd, Betanított munka

· Anyagmozgatás, Rakodás

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, és BÉRIGÉNY megadásával a pozícióra való hivatkozással a következő email címre: varygabor@sport8.hu