Kérdésed van? Segítünk! +3618774865 +36203253969

Állás - Szervizes

Bővülő csapatunkba

Munkatársat keresünk

fitneszgép szervízes pozícióba.

A Sport8 Hungary Kft. Magyarország fitnesz és táplálékkiegészítő iparágának egyik meghatározó alakja. Új, dinamikusan fejlődő fitneszgép üzletágunk bővítésére keresünk elhivatott szervízes munkatársat. Csatlakozzon egy eredményes, sikeres csapathoz!

Főbb feladatok, munkák:

Szerviz csapatunkba keresünk energikus és rugalmas kollégát, aki precíz munkájával és szaktudásával támogatja a részleg hatékony és sikeres működését.

Az új kollégánk fontos szerepet lát majd a vállalatunk által forgalmazott fitnesz és kardiógépek és egyéb termékek esetében felmerülő szervíz feladatokban mint:

• Fitneszgépek állapotának felmérése, hibakeresés

• Meglévő géppark karbantartása, állapotuk ellenőrzése

• Javítás elvégzése telephelyen, illetve ügyfélnél

• Új fitneszgépek ellenőrzése gyártói minőségi szempontok alapján

• Új fitneszgépek kiszállítása és üzembehelyezése, felhasználók betanítása

• Munkalapok pontos vezetése, teljesítések dokumentálása

• Kapcsolattartás ügyfelekkel

• Proaktív együttműködés a vállalat munkatársaival

• Folyamatos tudásbővítés a termékekről.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• műszaki szakirányú végzettség (pl.: elektronikai, gépész, mechatronikai)

• jó kommunikációs készség – „csapatjáték”

• magasszintű, önálló probléma megoldó készség, igényes munkavégzés

• felhasználói szintű számítógép ismeretek

• B kategóriás jogosítvány

• alaposság, higgadt hozzáállás

• utazási hajlandóság, rugalmasság

• kommunikációképes angol nyelvtudás (gyártóműi tanfolyamok elvégzése, műszaki leírások megértése,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• 1-2 év műszaki berendezések szervizelésben szerzett tapasztalat

• informatikai, elektronikai vagy mechanikai területen szerzett szerviz vagy fejlesztési tapasztalat

• fitneszgépek, eszközök szervizelésében szerzett tapasztalat előny

• elektromos ismeretek: villanyszerelő, elektronikai gépszerelő, műszerész, vagy releváns szakma

Amit kínálunk:

• folyamatosan fejlődő, stabil vállalati környezet

• szükséges tréningek, képzések belföldön és külföldön egyaránt

• nyitott, támogató vállalati kultúra

• energikus-eredményes-folyamatosan fejlődő csapat

• fiatalos környezet

• munkavégzéshez szükséges juttatások - notebook, telefon, autó

• szabad hétvége

Állás, munka területe(i):

• Központi üzlet: XI. kerület, Budapest, Fehérvári út 168-178.

• Munka felvétel: XXII. kerület, Budapest, Gyár utca, június 01.-től raktárunk Szigetszentmiklósra költözik.

• Munkavégzés: új autókkal, ügyfélhez kiszállással.

Légy a csapatunk tagja! Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, a BÉRIGÉNY megadásával és a pozícióra való hivatkozással a következő email címre: varygabor@sport8.hu

Csak azokat a jelentkezőket fogjuk értesíteni, akik megfelelnek az elvárásainknak.